SEYAHAT SAĞLIK
SİGORTASI NEDİR?

Seyahate çıkarken kafalardaki en büyük soru işareti “ya başıma bir şey gelirse?”dir. Hiç bilmediğiniz bir ülkede yüksek sağlık giderlerini düşündüğünüzde bu endişeler kadar doğal bir durum yok. Bu nedenle seyahatinize başlamadan önce Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası‘nı yaptırabilir ve beklenmeyen risklere karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla internet sitemizden anında satın alacağınız yurtdışı seyahat sağlık sigortası ile hem 30 dakika ücretsiz yurtdışı konuşma kazanacak hem de seyahatlerinizde sadece keyfinize bakacaksınız.

Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası kapsamı nedir?

Akay Sigorta’nın müşterilerine sunduğu Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası’nda, Vize Paket ve Kapsamlı Paket olarak 2 farklı alternatif bulundurmaktadır. İki ürünümüz de vize başvurularınızda zorunlu tutulan asgari teminatları karşılarken Kapsamlı Paket sahibi sigortalılar birçok farklı avantajdan da yararlanabiliyorlar.

Örneğin; Seyahatinize başlarken Kapsamlı Paket’e sahip olan müşterilerimiz Turkcell hat sahibiyse yurtdışından Türkiye’deki sevdikleriyle doya doya konuşacakları 30 dakikalık bir pakete sahip oluyorlar. Bunun yanında seyahat danışmanlığı gibi daha birçok avantajı barındıran paketlerimiz seyahatinizde ihtiyacınız olan güvenceyi sizlere sağlamaktadır.

Menü